Parents Anne Buluşmaları’nın 17’nci durağı Aqua Florya AVM

1 Nisan 2019

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. 17’nci durağını Aqua Florya AVM olarak belirleyen Parents Anne Buluşmaları 20 Mart’ta gerçekleşti.

Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve annelerin bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine sorularını yanıtlamayı amaçlayan Parents Anne Buluşmaları’nın 17’ncisi 20 Mart 2019 tarihinde Aqua Florya AVM’de gerçekleşti. Ünlü bloggerların annelerin merak ettikleri soruları uzmanlara yönelttiği buluşmanın konukları arasında; Wee Baby, Johnson’s Baby, Tay Danışmanlık, Baby Goat ve Orzaks Ocean Propolis’in temsilcileri vardı.

Wee Baby biberon ile beslenme ve emzik kullanımı konusunda bilgilendirdi

“Akıllı tercihler, mutlu bebekler” diyerek anneler ve bebeklerinin çeşitli ihtiyaçlarına sağlıklı ve kaliteli çözümler sunan Wee Baby, ilk oturumda anneleri, biberon ile beslenme ve emzik kullanımı konusunda bilinçlendirmek için Blogger Şebnem Seçkiner (@sebnemseckiner) ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Muhammet Altiti’yi bir araya getirdi. Dr. Altiti annelerin biberon ile beslenme ve emzik kullanımı hakkında merak ettiği sorularını yanıtlarken, biberon ve emzik seçiminde dikkat edilmesi gerekenler, biberon-emzik kullanımı ve temizliği ile BPA’dan bahsetti.

Johnson’s Baby ile bebek bakımında yüzde 100 iyilik

“Yüzde 100 iyilik” mottosuyla, baştan aşağı yenilenen Johnson’s Baby; boya, sülfat ve ftalat içermeyen ürün ailesiyle etkinliğin ikinci oturumuna sponsor oldu. Blogger Nur Parlak’ın (@pembekurdeleli) bebeklerin saç ve cilt bakımı konusunda sorduğu soruları Johnson’s Marka Müdürü Volkan Ramazan yanıtladı.

Tay Danışmanlık’tan bakıcı bulma ve

çalıştırma süreci için ailelere öneriler

2005 yılından beri bakıcı bulma konusunda yüzlerce aileye dürüst ve güvenilir hizmet veren Tay Danışmanlık sponsorluğunda gerçekleşen üçüncü oturumda, Blogger Ece Kumkale (@hassasanne), Tay Bakıcı Danışmanlık Firma Kurucusu Tuba Kavak’a bakıcı bulma ve çalıştırma süreci ile ilgili sorularını yöneltti. Tuba Kavak, bakıcı seçme ve işe başlatma süreci hakkında annelere önerilerde bulundu.

Baby Goat, keçi sütü ve

keçi sütünün faydalarını anlattı

Keçi sütünün beslenmedeki önemi ve faydalarının anlatıldığı etkinliğin dördüncü oturumu, keçi sütü bazlı bebek sütü markası olan Baby Goat sponsorluğunda Blogger Ayşe Eda Öztürk (@ayseedaozturk) ve Gıda Mühendisi ve İşletme Mesul Müdürü Rana Agalday’ın katılımıyla gerçekleşti.

Orzaks Ocean Propolis, Yeşil Brezilya Propolisi ve faydalarına değindi

Oldukça keyifli ve bilgilendirici geçen etkinliğin son oturumuna sponsor olan Orzaks Ocean Propolis, Yeşil Brezilya Propolisine ve faydalarına değindi. Özellikle çocuk sağlığında propolisin faydalarının vurgulandığı oturumda, Blogger Gülşah Mutlu’nun (@gullsahmutlu) sorularını Ürün Müdürü İrem Turan yanıtladı.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Aqua Florya AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediye dağıttı.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir