Kendileri için giyinen çocuklara; yeniden Sisley Young!

10 Eylül 2018

-Sisley Young’ın katkılarıyla-

United Colors Of Benetton, İtalyan tasarım stili ve detaylarda güçlü parçalarıyla yeni nesilden ilham alan Sisley Young’ı  modayı yakından takip eden gençler için yeniden Türkiye’ye getiriyor!

6-14 yaş arası beden alternatifleri bulunan Sisley Young sofistike koleksiyonu, tasarım detaylarındaki İtalyan imzasıyla dikkat çekiyor. Sisley Young yeni koleksiyonunu; en az çevrelerindeki büyükler kadar modaya ilgisi olan, başkaları tarafından kıyafetlerinin seçilmesine izin vermeyen, zevkli ve tarz sahibi 14 yaş altındaki kız ve erkek çocukları için özenle tasarlandı.

Sisley Young’ın kız çocuklarına özel yeni koleksiyonu hazırlanırken, göz alıcı ve tarz sahibi modellerin en güzel halleri, gösterişli ve orijinal stillerle bir araya getirildi. Çocukların enerjisinin ve coşkusunun giydikleri kıyafetlere de yansıması gerektiğine inanan Sisley, kız çocukları için yarattığı koleksiyonda eksantrikliği ve eğlenceyi son trendlerle harmanladı. Hareket etmeyi seven, yerinde duramayan kızlar için ideal olan; kapüşonlu ceketler, kot montlar, örgü elbiseler ve etekler koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Yeni Sisley koleksiyonu, klasik parçalara enerjik ve hareketli dokunuşlar katarak, eşsiz bir tarzın erken yaşlarda da kazanılabileceğini kanıtlıyor.

Sisley Young, modayı takip etmenin ve tarz sahibi olmanın yaşı olmadığını savunuyor. Okulda, parkta ya da özel bir günde, geleceğin erkeklerine kendilerine en uygun kıyafetleri seçme imkanı sunan Sisley Young’ın erkek çocuklar için tasarladığı yeni koleksiyon; sunduğu çağdaş ve modern alternatiflerle dikkat çekiyor. İtalyan kalitesinin odak noktası olduğu koleksiyonda özenli detaylar, rafine nüanslar ve yenilikçi kumaşlar kullanılıyor. Sisley Young’ın enerjik ve eklektik erkek çocuk koleksiyonundaki hırkalar, pantolonlar ve yenilikçi aksesuarlar, özgün genç erkekler için tasarlandı.

Kendi kişiliklerini ve özgürlüklerini yansıtan kıyafetleri seçmeyi seven gençler için ideal olan sınırlı sayıdaki bu özel koleksiyonu, İstinyepark, Palladium, Capitol, Egepark, Marka Bursa ve Mall of İstanbul’daki United Colors of Benetton mağazalarının içinde yer alan Sisley Young köşelerinde inceleyebilirsiniz.

 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir