Çocuk modası United Colors of Benetton’dan sorulur!

6 Eylül 2018

-United Color of Benetton’ın katkılarıyla-

Yazın giyilen incecik elbiseleri, rengarenk şortları ve eğlenceli tshirtleri geri de kaldı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çocukların renkli dünyası United Colors Of Benetton ile sona ermeyecek. Okulda ya da dışarda rahatlıkla giyebileceği şekilde tasarlanan kıyafetlerle çocuklar artık her gün mutlu.

Okul kombini

United Color of Benetton’un olmazsa olmaz trendi ise her gün kolaylıkla giyilebilen rahat ve renkli kazaklar. Farklı bir okul görünümü yakalamak isteyen kızlar için yaratılan; yuvarlak yakalı, büyük logolu kazaklar, dar kesim pantolonlarla tamamlanabilirken, kazaklara alternatif olarak kapüşonlu üstler de değerlendirilebilir.

‘Ponponlu ayakkabılarım olmadan bir yere gitmem!’

Koleksiyondaki dar pantolonlar, çiçek desenli renkli kazaklar ve fırfırlı elbiseler her sezon olduğu gibi bu sezonda da kız çocuklarının vazgeçilmezleri arasındaki yerini alıyor. Bu sezonun en eğlenceli parçası ise; her kıyafete uyacak şekilde, pembe ve krem renk alternatifleriyle tasarlanan, pelüş ponponlu deri spor ayakkabı oluyor.

 

 

Örgü kazaklar kışın vazgeçilmezi

Hiçbir koleksiyonunu ikonikleşen renkli örgü kazakları olmadan tamamlamayan United Colors of Benetton, rahat ve bol kesimlerden dar ve 70’leri anımsatan modellere kadar geniş alternatifler sunuyor. Benetton, desenlerde de çeşitliliğe önem veriyor. Kazaklarda, işlemeli modellerin yanı sıra ekoseli ve çiçekli desenler de karşımıza çıkıyor. Bu çeşitliliğin en güzel yanının her modelin bir diğeriyle korkusuzca giyilebileceği olduğunu savunan Benetton herkesi renkleri karıştırmaya çağırıyor.

Erkek çocuklarını da unutmadık

Müzik festivali ruhunu erkek çocuklar için yarattığı koleksiyonda da hissettiren United Colors of Benetton’un koleksiyonunda sloganlı üstler, eskitilmiş tişörtler ve kot pantolonlar yer alıyor. Sonbahar/Kış koleksiyonunda Benetton’un ünlü “B” harfi, babaların dolabından ödünç alınmışçasına, gömleklerde ve deri montlarda tekrardan karşımıza çıkıyor. United Colors of Benetton, erkek çocukların favorileri arasında yer alan kargo pantolonları ve kamuflaj desenleri de bu sezon koleksiyonuna ekliyor. Örgü kazaklarda ise, bol bol çizgili desen kullanan renkli marka, yenilik olarak çizgiyi kamuflaj deseniyle harmanlıyor.

 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir