Bellies Bebekler artık aramızda!

2 Haziran 2020

Giochi Preziosi Katkılarıyla

Süper havalı dadı Beth ve yardımcısı leylek Belly Beaky, kimsenin bilmediği, çok gizli bir yer olan Bellyville’de yaşayan dünyanın en afacan ve en eğlenceli interaktif bebekleri Bellies Bebekler’in çılgın dünyasını çocuklara anlatıyor!

Çocuklar bayılacak
Kabloları karıştırmayı çok sevse de kalbi sevgi oldu olan Muak Muak, ele avuca sığmayan ve her şeyi kıran Pinky Twink, şakalarıyla herkesi korkutmayı çok seven Bobby Boo ve tatlıları bir oturuşta tüm buzdolabını yiyebilecek kadar çok seven Yummi Yummy’ye çocuklar bayılacak.

Bir Bellies Bebeği evlat edinmek ve onunla ilgilenmek harika bir deneyim
Özel çantalarında gelen Bellies Bebekler’in bandajını çıkardığınızda kalpleri atmaya başlar! Hepsinin bir doğum izi ve bezlerinde de bir sürpriz var. Neye ihtiyaçları olduğunu görmek için Poopypedia’yı kontrol edebilirsiniz. Üstelik her bir Bellies Bebek sevimli biberonları, mıknatıslı emzikleri, eğlenceli stickerları ve Bellypedia bakım kılavuzu ile bilikte geliyor! Ayrıca birbirleriyle kendi dillerinde konuşuyorlar!

Sürprizler devam ediyor
Bellies Bebekler’le en iyi şekilde ilgilenmek için gerekli olan her şey Bellies Aksesuar Seti’nde çocuklar ile buluşuyor! Çocuklar, Bellies Bebek paketlerinde bulunan Bellypedia kılavuzundaki adımları takip ederek, Aksesuar Seti’ndeki İğne, Vitamin Şişesi, Burun Spreyi, Mama Paketi veya Eğlenceli Yara Bantlarını kullanarak Bellies Bebeklere ihtiyaçları olan bakımı yapabiliyor. Bellies’leri mutlu etmek çok kolay ve çok eğlenceli!

Bellies Bebekler’in birbirinden eğlenceli hikayeleri Youtube’da!
Şakacı Bobby Boo, yaramaz Pinky-Twink, iştahlı Yumi-Yummy ve sevgi dolu Muak-Muak… Bellies Bebeklerin hikayeleri The Bellies Babies TR Youtube kanalında! Hemen linke tıklayıp Bellies Bebekler’in maceralarını izlemeye başlayabilir, yeni bölümlerden haberdar olmak için kanala abone olabilirsin!

Bellies Bebekler’le eğlence başlasın!

 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir