Gebelik Okulu

31 Mart 2024

Liv Hospital sağlıklı nesillerin yetişmesindeki ilk adımın atılmasında katkı sağlamaya devam ediyor. Anne adaylarının merak ettiği soruların cevaplarını birebir uzmanlardan öğrendiği “Gebelik Okulu” eğitimi 26 Mart Salı günü Liv Hospital Vadi İstanbul’da, 29 Mart, Cuma günü de Liv Hospital Ulus’da gerçekleşti.

“Hamilesiniz” kelimesinin duyulmasıyla birlikte değişen, dönüşen ve güzelleşen hayata, farklı sorularında eklenmeye başlandığı dönem olan hamilelik sürecinde, anne ve babaların yanında olan Liv Hospital uzmanları merak edilen soruları yanıtladı.

Kadın Doğum Uzmanı, Çocuk Doktoru, Yenidoğan Hemşiresi, Doğum Fotoğrafçısı ve Emzirme Danışmanı’ndan oluşan geniş yelpazeli “Gebelik Okulu” eğitiminde, hamilelik döneminin ilk günlerinde yaşanılabilecek durumlardan, doğum çeşitlerine, evde geçen ilk günlere kadar birçok önemli noktaya değinildi.

“Gebelik Okulu” eğitimi; annelerin sorularıyla tamamlandı.

“Gebelik Okulu” eğitimleri her ay düzenli olarak Liv Hospital’da yapılmaya devam edecek. www.livhospital.com.tr adresimizden ve @livhospital instagram hesabımızı takip ederek ücretsiz eğitimlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Bir sonraki Nisan ayının son haftası. Detaylar için sosyal medya hesabımızdan takipte kalarak bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir