United Colors of Benetton’la okul koridorları rengârenk

4 Eylül 2019

United Colors of Benetton’un katkılarıyla.

 

Yaz tatilinin bitmesiyle birlikte okula dönüş vakti geldi. Yeni bir başlangıç ya da eski bir hikayenin devamı, fark etmez: okula dönüş günleri çocukları için hep yılın en sevilen zamanı!

Yapılacaklar listesinde kalan tek şey mi? Kurşun kalemler, defterler, kitaplar ve okulun ilk gününde spot ışıklarını üstünde toplamak için mükemmel kıyafetler.

Öğrencilerin tatlı telaşlarına Benetton’un yeni koleksiyonunun eklenmesiyle okul her zamankinden daha çekici.

 Üstelik şimdi yeni sezon çocuk koleksiyonundan alışveriş yapıldığında 2. ürüne anında %40 indirim var.
Çocuk koleksiyonun en çok tercih edilen markalarından United Colors of Benetton’un 2019 Sonbahar – Kış Koleksiyonu Benetton’un bütün ilkeleriyle çocuklara adanmış olarak mağazalardaki yerini aldı. Yeni sezonu okula dönüş kampanyası ile birleştiren Benetton, yeni sezon çocuk ürünlerinden alışveriş yapıldığında ikinci ürüne % 40 indirim sağlıyor.

Koleksiyonun en göze çarpanı, çevreye duyarlı materyallerin rahatlıkla buluştuğu parçalar. Kızlar için kısa ve geniş paçalı kotlar, mini etekler ve Mickey Mouse’lu kapüşonlu üstler gibi öne çıkan parçaları tamamlamak için kırmızı ve sarı renklerde şişme montlar tercih edilebilir. Okulun havalı erkekleri içinse atletik bir kampüs stili hazırlanmış. Renkli üstler, bereler, canlı renkli şişme montlar, eskitme efektli tişörtler ve pantolonlar ve tamamlayıcı parçaların başında gelen, içine hayal güncünün alabileceği her şeyin sığdığı sırt çantaları…

 Snoopy İle Ekolojik Koleksiyon

Bu sonbahar çocuk koleksiyonundaki spor havalı bir kapsül koleksiyonun ekolojik bir teması ve çok sevilen bir yüzü var: Snoopy. Snoopy, yeni koleksiyonda sweatshirtlerin, atletlerin, kazakların, trikoların üzerinde kendini gösteriyor ve çocuklara oldukça sempatik bir şekilde doğaya saygı göstermeleri gerektiğini hatırlatırken onları “yeşil dostu” düşünmeye teşvik ediyor. Eğlenceli desenler, Peanuts stili ve United Colors of Benetton imzası ile harmanlanıyor.

Benetton, Sonbahar – Kış Koleksiyonu’ndaki parçaların her birinin kendine has karakter ve hikayesi ile yeni öğrenim döneminde de fark yaratmaya devam ediyor.

 

 

 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir