United Colors of Benetton çocukları bahara hazır

1 Nisan 2019

United Colors of Benetton’ın katkılarıyla-

Çocuklarımızın elinden tutup, kendimizi doğaya teslim etme zamanı baharla birlikte kapıya dayandı. Baharın gelmesiyle neşelenen ruhların kıyafetlere de yansıması kaçınılmaz bir hal alıyor. Baharın heyecanını en çok hisseden çocuklar için hazırladığı renkli koleksiyonla yeni sezonu selamlayan United Colors of Benetton, İlkbahar/Yaz koleksiyonunda çocuklara geniş bir yelpaze sunuyor. Marka hazırladığı renk ve desen alternatifleri ile yaramaz, hayalperest, isyankâr ruhları diledikleri şekilde giydiriyor. Benetton kızları bu sezon biraz rock biraz romantik; her ikisini de giymekte özgür! Erkekler ise kombinledikleri pantolon ve bermudalarıyla şıklığın yaşının olmadığını kanıtlıyor.

Kızlar biraz rock, biraz romantik

Yaratıcılık, zevk ve güzellik… United Color of Benetton İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunda kız çocukları için en iyisini istiyor ve doğru şıklık ile renkli bir koleksiyon hazırlıyor. Doğru materyaller, doğru kalıplar ve doğru stil… İngiliz gül goncaları ile zenginleştirilen elbiselerden “büyük ablaların” seveceği tarzda streç kotlara, sahil kızlarının sloganlarıyla farklılaşan yumuşak kazaklardan, kloş mini elbiselere kadar geniş koleksiyonuyla United Colors of Benetton; kırmızı, turuncu ve çilek pembesinin tonlarını kullanıyor. 

Benetton kızları bu sezon biraz “rock” biraz romantik; her ikisini de giymekte özgür! Sıcak havalar çocuklar adına da daha şık giyinmek için fırsatlar yaratıyor; piknikler, doğum günü partileri ve her şeyin ötesinde düğünler… Benetton kızları, her türlü etkinlik için tasarlanan danteller ve büzgü detaylarla zenginleştirilen elbiseler ve bluzlar içinde modern ve de zarif bir havaya bürünüyor. Pastel tonlarının desteği ile her bir parçanın diğeriyle kolaylıkla kombinlenebildiği koleksiyon ile Benetton kızları unutulmaz bir yazı selamlıyor.

Hızlı değişen hava durumuna uyumlu kıyafetler

Bahar ve yaz! Çimlerde yarış, bahçelerde parti, spor ve sahil zamanı! Annelerin de bildiği en önemli şey; hızlı değişen hava durumlarına uyum sağlayabilecek kıyafetlerdir. United Colors of Benetton da anneleri düşünerek hazırladığı koleksiyonda kullanışlı sade üslerden hafif şişme montlara kadar geniş bir alternatif sunuyor. Tişörtlerde kullanılan sloganlar, iskelet figürleri ve bayraklar İlkbahar/Yaz koleksiyonunun dikkat çeken parçalarından. Şortlar, taşlanmış ve yırtık kotlar, çizgili ceketler ve parka montlar günümüzün gençlerinin bütün ihtiyaç ve zevklerine hitap ediyor. İş ciddileşmeye geldiğinde ise Benetton, lacivert, gri ve beyazla zenginleşen bir koleksiyon sunuyor. Genç erkekler papyon, poplin gömlek ve yeleklerle kombinledikleri pantolon ve bermudalarıyla şıklığın yaşının olmadığını gözler önüne seriyor. Bu zarif şıklığın yanında koleksiyonda sokak sitilini seven gençler için de keten karışımlı tişörtler, kapüşonlu üstler, taşlanmış bermudalar, Hulk ve Ironman’li tişörtler yer alıyor. United Colors of Benetton sahil çocukları için Kaliforniya hayalini gerçeğe çeviriyor. Canlı turuncudan orman yeşiline kadar parlak renklerden oluşan, Hawaii’nin palmiye deseni ve okyanusun balina ve köpekbalıklarıyla birleşen ürünler, korkusuz çocuklar için eşsiz bir koleksiyon ortaya çıkarıyor.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir