My Little Pony Resim Yarışması başladı!

29 Mart 2017


Çocukların en sevdiği markalardan My Little Pony’nin gelenekselleşen resim yarışmasına başvurular başladı. 30 Nisan’a kadar hayallerindeki “Pony Kraliyet Balosu”nu resme dökerek
www.ponyresimyarismasi.com adresine yükleyen minik ressamlar birbirinden özel hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

Bu yıl beşincisi düzenlenen My Little Pony Resim Yarışması, her yıl değişen konuları ve artan katılımcılarıyla Ponylerin renkli dünyasını minik ressamların hayal gücü ile birleştirerek resimlere taşıyor. 30 Nisan’a kadar devam edecek resim yarışmasının teması “Hayalindeki Pony Kraliyet Balosu!” My Little Pony hayranları, her sene heyecanla izledikleri Büyük Kraliyet Balosu’nu hayallerindeki gibi resme dökerek birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

My Little Pony Resim Yarışması’na 4 yaşından büyük tüm My Little Pony hayranları katılabiliyor. Her türlü resim ve boya malzemesinin kullanılabildiği yarışmada minik ressamların eserlerinin fotoğraflarını çekip www.ponyresimyarismasi.com’a yüklemeleri yeterli.

Bu yıl eserler 4-5 yaş, 6-7 yaş ve 8+ yaş olmak üzere üç yaş kategorisinde değerlendirilecek. Yarışmada her kategori birincisi iPAD 2 kazanırken, her kategoride ilk 3’e girenler de My Little Pony Lisanslı Ürün Paketi’nin sahibi olacak.

Ayrıntılı bilgi için: www.ponyresimyarismasi.com

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir