Larisa and Pumpkin bebeklerin en sevilen oyun arkadaşı olmaya aday!

14 Mart 2019

Larisa and Pumpkin’in katkılarıyla-

En büyük tutkusu minikleri eğlendirirken gelişimini de destekleyen kaliteli ve güvenli aktivite ürünleri tasarlamak olan Larisa and Pumpkin, bebeklerin doğuştan gelen yeteneklerini keşfetmesini sağlarken, onların en sevilen oyun arkadaşı olmaya da aday. Bebekleri saatlerce eğlendirmekle beraber onların hem kaba hem de ince motor becerilerini geliştiren Larisa and Pumpkin, modern, şık ve yenilikçi tasarımları çocuklar için keyifli ve güvenli özellikler ile birleştiriyor.

200 adet top ile eğlencede sınır yok

İlk olarak 8 farklı renk kombinasyonu ile modern, şık ve güvenli top havuzlarını satışa sunan Larisa and Pumpkin, CE sertifikalı, toksik olmayan ve azo boyar madde içermeyen plastikten üretilen 200 adet top ile sınırsız eğlenceyi de beraberinde getiriyor. Böylece çocuklara güvenli ve kokusuz bir oyun alanı oluşturan her bir top havuzu, yüzde 95 pamuk ve yüzde 5 elastan kumaş ile kaplanıyor, fermuarlı kılıfı sayesinde de kolayca çıkarılarak çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Kullanılan yumuşak sünger, çocuğun her geçişinde kolay ve güvenli erişim sağlamak için doğal olarak deforme oluyor ve tekrar güzel görünümüne kavuşuyor. Larisa and Pumpkin, tüm renkleri, topları ve kumaşları çocukların mutlu yüz ifadesini hayal ederek tasarlıyor.

Yüzde 100 yerli üretim!

2015 yılından bu yana Türkiye’deki ebeveynlerin bebeklerini en iyi şekilde yetiştirmeleri için kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler sunarak anne – bebek sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen YG Group, Larisa and Pumpkin ile keyifli adımlar atmaya devam ediyor. En değerli varlığınızın sağlığına ve rahatına önem veren Larisa and Pumpkin, top havuzlarını ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak tamamen Türkiye’de üretiyor.

Yaşam alanlarınızla mükemmel uyum!

Şık ve minimal stili ile her iç mekana ayak uyduran Larisa and Pumpkin top havuzları, kaliteli ve güvenli aktivite ürünleri tasarlamakla beraber miniklerin odasına dekoratif bir dokunuş da katıyor. Yaşam alanlarınızla mükemmel bir uyum yakalayan Larisa and Pumpkin, yumuşak tonlara sahip renk seçenekleri ve son derece rahat kumaşlarıyla evlere konfor sağlıyor. Larisa and Pumpkin, hem bebeğinizin oyun oynamak için en sevdiği yer hem de dekorunuzun en sevimli parçası haline gelecek!

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir