Hamile modasına yeni bir anlayış; ‘Tarzından Vazgeçme!’

15 Mayıs 2019

-Even Fashion’ın katkılarıyla-

Hamilelik döneminde anne adayları, uygun kıyafet bulma konusunda artık çok şanslılar. En pratik çözüm olarak başvurdukları, tayt ve uzun tunikle bütün hamileliği geçirmek zorunda değiller. Bir de son dönemlerde oldukça moda olan hamile fotoğraf çekimleri ve bebek hediye partileri için hamile kıyafetlerinde modern tercihler yapmak konusunda artık kendilerini iyi hissedebilirler. Çünkü tam da bu noktada Even Fashion anne adaylarının ihtiyacına cevap vererek, ‘Tarzından Vazgeçme’ sloganıyla hamile modasına yeni bir anlayış getiriyor. Sektörde 40 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Desen Giyim Sanayi’nin (DGS) tecrübesini hamile sektörüne taşımaya karar vermesiyle filizlenen Even Fashion markası şimdi www.evenfashiononline.com ile anne adaylarının bir tık uzağında. İş ve iş yaşamı dışındaki anne adayları, Even Fashion’ın özel tasarımlarıyla tarzlarından ödün vermeden, yüzlerce değişik renk ve model hamile kıyafetine kolayca ulaşabilmenin keyfini yaşıyor.

Anne adaylarının ürünlerine www.evenfashiononline.com üzerinden ulaşabileceği marka, hem hamile ofis giyim, hem fotoğraf çekimi, hem baby shower partileri için her tarza yönelik hamile elbiseleri, tunikler, hamile alt giyim ürünleri, lohusa takımlarına dair farklı alternatifler sunuyor. Sadece hamilelik dönemini değil hamilelik sonrası emzirme sürecini de düşünen marka, bazı hamile kıyafetlerinde emzirmeye yönelik gizli fermuar uygulamaları ile emzirme döneminde de pratik kullanımlı kıyafetler üretiyor.

Baby shower partileri ve hamile fotoğraf çekimleri için en çok tercih edilen uçuş uçuş kumaşlar, açık renkler ve hareketli modeller markanın 2019 yaz kreasyonunda kendini ağırlıklı olarak hissettiriyor. Hamile elbiselerinin yaka, roba, etek ve kol detaylarında volanlı, fırfırlı detaylara yer vererek tasarımlarına hareket getiren marka, yine bu sezonun trendi olan payetleri hamile kıyafetleri ile buluşturuyor. Tercihini sadelikten yana kullananları da unutmayan Even Fashion, düz rahat kumaşlara zarif dokunuşlarla sade ama şık bir görüntü oluşturuyor.

Sosyal medyada Even Fashion

Even Fashion, anne adaylarını yaz koleksiyonuyla tanıştırmak için www.evenfashiononline.com’u ziyarete davet ediyor. Sosyal medyayı kullanmayı seven anne adayları Even Fashion’ı sosyal medyadan da takip edebiliyor. Facebook’ta Even Fashion Maternity / Hamile Giyim sayfasının ya da Instagram’da ‘evenfashion­_ hamilegiyim’ sayfasının takipçisi olabilir, hem ürünleri görebilir hem de özel kampanya ve indirimler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir