GGnizer Arnavutköy’de açıldı

14 Mart 2019

-GGnizer’in katkılarıyla-

GGnizer, Arnavutköy’de boğaz manzarası eşliğinde, spor yapabileceğiniz rahat ve eğlenceli atmosferi, en uygun fiyat alternatifleri ile sıcacık ortamının kapılarını; spor severlerden sanat ve cemiyet hayatının ünlülerine, sosyal medya fenomenlerinden aile dostlarına kadar birçok misafirin katılımı ile gerçekleştiği davetle açtı.

Her insan doğarken tıpkı parmak izi gibi kendine özgü enerjisiyle birlikte dünyaya gelir. Sonrasın da gerçekleşen her olay, her evrilme enerjiyi dönüştürmeye başlar. GGnizer işte tam da burada devreye girerek, içinizdeki bu enerjiyi keşfetmenizi, doğru bir şekilde kullanmanızı ve bu enerjiyi güce dönüştürmenize yardımcı oluyor.

Amacınız ister kilo vermek olsun, ister sıkılaşmak, isterseniz enerjinizi doğru akışına sokmak olsun GGnizer’de size uygun bir pratik mutlaka var. GGnizer’de her hafta gerçekleşen kişisel gelişim atölyeleri ile bedeninizin yanında ruhunuz da gelişime doyacak. 

Enerjinizle açığa çıkan size özel frekans dalgalarının karakter ve ruhsal oluşumlarını ustalıkla kontrol altına almak, yalnızca tüm kabiliyet ve potansiyelinizi verimlilikle kullanmanızla mümkün. Ancak o zaman verimlilik artışı, pozitif düşünme gücü ve mutluluk hayatımızın içinde var olacak, ortaya çıkan gerçek bir sanat eseri olacak.

GGnizer sahibi Güngör Ünlü de “Kalbine, enerjisine inandığım, evim de misafir etmekten huzur ve derin mutluluk duyduğum insanlar için sonsuz enerji üretim merkezi” diyor.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir