Gezgin Anneler Kulübü Ankara’da

1 Nisan 2019

Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü yirminci durağında geçtiğimiz ay Ankara’daydı. Blogger anneler keyifli bir Ankara gezisinin ardından Ankaralı annelerle bir araya geldi.

Sosyal medyada yüz binlerce anne tarafından takip edilen blogger anneler, Parents Dergisi Gezgin Anneler Kulübü ile Mart ayında Ankaralı annelerle buluştu. 9-10 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşen programda blogger anneler Ankaralı annelerin misafiri oldu.

Blogger anneler Ankara’da

Kulübün Ankara buluşmasına Blogger Ece Kumkale (@hassasanne), Blogger/Çocuk Doktoru Elif Pınar Çakır (@guncel_anne), Blogger Nur Parlak (@pembekurdeleli), Blogger/Çocuk Gelişimi ve Pedagojisi Uzmanı, Oyun Terapisti Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt), Blogger Ayşegül Dede (@aysegullldede) katıldı.

Ankara’da muhteşem karşılama

9 Mart Cumartesi öğleden sonra İstanbul’dan Ankara’ya doğru yola çıkan blogger anneler, havalimanında kendilerini karşılayan Renault araçlarıyla Ankaralı anneler ile buluşmalarına hazırlanmak için otele doğru yola çıktı.

Ankaralı annelerden geniş katılım

10 Mart Pazar sabahı keyifli bir kahvaltının ardından son hazırlıklarını tamamlayan blogger anneler, Ankara Optimum Outlet AVM’de Ankaralı anneleri beklemeye başladı. Etkinliğe katılan Ankaralı anneler ve çocukları, blogger annelerin paylaşımlarını dinlerken program sonrasında annelerin birebir sorularını yanıtlayan ve onlarla fotoğraf çektiren bloggerlar da keyifli bir deneyim yaşamış oldu. 

Renault’dan teknolojik yenilikler

Etkinliğin ulaşım sponsoru olan Renault, araçla ilgili her şeyin takip edilebildiği entegre bir ekranın yer aldığı ve eğlenceli yolculuklar için R-Link 2.0 multimedya sistemini destekleyen Captur araçları ve eller serbest park sistemine sahip Kadjar aracı ile test sürüşü yapma imkanı sundu. 

Bambino’dan hediyeler

“Her yeni doğan bebek yeni bir dünya” düşüncesini benimseyen ve 50. yılını geride bırakan Bambino, sağlıklı bebekler ve mutlu anneler için ürettiği sağlıklı, pratik kullanımlı ve güvenilir biberon, emzik ve diş kaşıyıcılarını katılımcılara tanıttı. Etkinliğe katılan tüm Ankaralı annelere Bambino silikon damaklı emzik hediye eden Bambino, ayrıca düzenlediği yarışma ile bebeklere, ailelere ve dünyaya güzel izler bırakmak için birbirinden güzel hediye setleri dağıttı.

Aptamil her adımda annelerin yanında

Her adımda hem annelerin hem de bebeklerin yanında olmayı hedefleyen Aptamil, Ankara etkinliğine masmavi balonlarıyla renk kattı ve etkinlikteki misafirlere Aptamil Çocuk Devam Sütü ürününü deneme imkanı sundu. Ankaralı anneler, anne sütü ve bebek beslenmesi konusundaki sorularını Aptamil standındaki uzmanlara yönelterek bilgi aldı.

Medical Park Ankara “herkes için sağlık” diyor

Uzman hekim kadrosu ile sağlıkta kalite kavramını öne çıkaran vizyonuyla Medical Park Ankara, Gezgin Anneler Kulübü Ankara buluşmasının sponsorları arasındaydı.

Ankara Optimum Outlet AVM’nin sıcak ev sahipliği

Keyifli bir Ankara gününde blogger annelerle Ankaralı annelere kapılarını açan Ankara Optimum Outlet AVM, bilgilendirici ve eğlenceli etkinliğe ev sahipliği yaparak Ankara Optimum Outlet AVM’nin farkını bir kez daha göstermiş oldu.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir