Chicco ile elegan İtalyan stili

5 Aralık 2019

-Chicco’nun katkılarıyla-

Dünyaca ünlü bebek ve çocuk markası Chicco, elegan İtalyan stilini  çocuk modasına taşıyor.

Bebeğinizin doğumdan itibaren 6 yaşına kadar evin içinde, uykuda,  banyoda, dışarıda oyun oynarken,  doğum gününde, bayramlarda, tatillerde kısacası hayatının her alanında ihtiyacı olacak tüm kıyafet ve ayakkabı ürünlerini hem çocukların hem de anne ve babaların   beğenisine sunuyor.

Herbir Chicco kıyafetinin kendine özel bir  dili vardır. Chicco  kendi diline ve tarzına sadık kalarak, kendi stilini günün modasıyla birleştirerek hazırladığı; birbirinden şık ve konforlu  kıyafetlerin yer aldığı 2019 Sonbahar / Kış koleksiyonu Chicco mağazalarında sizleri bekliyor.

Chicco kıyafet koleksiyonu her zaman en kaliteli malzemeler, kumaşlar, aksesuarlar kullanılarak tasarlanmış ürünlerden oluşur ve modayla kaliteyi eş zamanlı olarak sizlerin beğenisine sunar.

2019 Sonbahar / Kış koleksiyonunda tüm yenidoğandan itibaren giydirebileceğiniz ev içi kıyafetlerimiz Oeko-Tex sertifikalıdır. Bu sertifikanın yer aldığı ürünler uluslararası standartlara göre test edilmiş ve onaylanmıştır.  Yüksek kalitede ürünlerdir, zararlı maddeler içermez ve üretimin tüm aşamalarında test edilir.  Ayrıca ev içi kıyafetlerimizin tamamında hayvan derisi, kürkü ve hayvansal ürünlerden elde edilmiş ürün kullanılmamıştır.

Bebeğin hayatının ilk yıllarında , ayak yapıları çok hızlı değişir. Dolayısıyla ihtiyaçları da! Bu nedenle farklı büyüme evrelerinde farklı  özelliklere dikkat etmek gerekir. Chicco bunun bilincinde ve ayakkabılarımız tasarlanırken her yaş grubuna farklı özen gösteriyoruz.  Chicco’ nun özel patentli  Chicco Natural Footprint tabanlı ayakkabılar  ile yalın ayakmış gibi özgür hissetmek mümkün!  Chicco bebeklerin ayaklarını korurken, aynı zamanda ayaklarının doğal gelişimine uygun rahatlıkta, hafif, esnek ve ayak tabanlarını uyaran ayakkabılarıyla, onların özgürce hareket etmelerini destekler.

Birbirinden rahat ve şık ayakkabıların yer aldığı 2019 Sonbahar / Kış koleksyionu mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Chicco kıyafet ve ayakkabılarını; Akasya, Capacity, Mall of İstanbul, Forum İstanbul, Maltepe Park, Viaport, Bursa Korupark ve

Ankamall AVM Chicco mağazalarında bulabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir