23 Nisan Çocuk Bayramı Benetton ile renkleniyor

19 Nisan 2019

– United Colors of Benetton’ın katkılarıyla-

Çocukların günü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da onları yalnız bırakmayan United Colors of Benetton, her yıl bu eğlenceli ve de anlamlı günü çocuklar ve aileleriyle kutluyor. United Colors of Benetton; 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı, bu sene üçüncüsünü düzenlediği, gelenekselleşen 23 Nisan Çocuk Festivali ile yine YapıKredi Bomontiada’da eğlenceli etkinliklerle renklendirecek. 23 Nisan kutlamalarını aileleriyle birlikte YapıKredi Bomontiada’da geçirecek olan minikler; müzik, dans, resim ve oyun atölyelerinde hem öğrenecek hem de eğlenceli vakit geçirecek.

Dolu dolu ve keyifli bir festivalin daha çocukları beklediği 23 Nisan festivali ile United Colors of Benetton sadece çocuk modasına yön vermediğini aynı zamanda onların hayal gücünü ve yaratıcıklarını güçlendirmeyi hedeflediğini bir kez daha vurguluyor.

Saat 13.00- 18.30 saatleri arasında Yapıkredi Bomontiada’da gerçekleşecek 23 Nisan Çocuk Festivali’nde United Colors of Benetton, çocukların bayramını çocuklarla birlikte en renkli, canlı ve eğlenceli şekilde kutlayacak.

Etkinliklerle ilgili detaylı bilgiler, @benetton turkiye Instagram hesabından ve United Colors of Benetton mağazalarından alınabilir.

 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir