Bavullar hazırlansın, çocuklu tatile gidiyoruz!

5 Eylül 2018

Sıcaklar içimizi ısıtmaya devam etse de Eylül ayının gelmesiyle şehre dönüşler başladı. Bize yaz aylarının sıcak ve keyifli günlerini hatırlatacak ünlülerin çocuklu tatil maceralarını mercek altına aldık.

Gözlüksever anne-kız

En gezgin anne kategorisinde birinci sırada bayrak tutan Şeyma Subaşı, tabi ki de bu yazda şehir şehir, ada ada hatta kıta kıta gezmeyi ihmal etmedi. Çılgın İstanbul gecelerinden, Dominik akşamlarına, Yunan adaları maviliğinden, İtalya sokaklarına… Tüm bu gezileri yaparken bal yanak kızı Melisayı da yanından eksik etmedi. O kadar etmedi ki hakkında ‘devamsızlıktan anaokulu parasını çöpe attı’ gibi iddialar ortaya atıldı. Anne-kız kombinlerinden eksik kalmayan anne-kız bu yaz da gözlükleriyle çok konuşuldu.

Mom & Daughter ?‍♀️❤️

A post shared by Seyma Subasi Ilicali (@seymasubasi) on

?

A post shared by Seyma Subasi Ilicali (@seymasubasi) on

3 silahşörler

Yaz ayını Bodrum’da dinlenerek geçirenler arasında Çağla Şikel de vardı. Tatilde oğullarından ayrılmayan Şikel, sosyal medya da yaptığı eğlenceli paylaşımlarla sevenlerinin yüzünü güldürdü. Oğullarıyla havuz keyfi yaparken çekilmiş bir fotoğrafı  “Gülüşlerini sevdiğim …?‍?‍?
#gülmekiyileştirir ?” sözleriyle paylaştı.

Gülüşlerini sevdiğim …?‍?‍? #gülmekiyileştirir ?

A post shared by Çağla Şıkel (@cakobel79) on

Bu havada bile çok güzelsin bodrum …Yavrularla yürüyüş keyfi ❤️?

A post shared by Çağla Şıkel (@cakobel79) on

Bodrum güzelleri

Buse Terim bu yazı maaile geçirenlerden. Çocukları Nil, Yaman ve eşi Volkan Bahçekapılı’yla Fatih Terim’in Bodrumdaki evinde geçiren Buse,  huzurlu bir tatil geçiriyor. Kızı Nil ise stiliyle annesini aratmıyor.

Kızım?? #myprecious

A post shared by Buse Terim Bahçekapılı (@buseterim) on

Bal Küpü? #güzelkızım

A post shared by Buse Terim Bahçekapılı (@buseterim) on

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir