BABY SHOWER

17 Aralık 2014

Annelerin bebek ihtiyaç listesi ve baby shower partileri için kolaylık sunan bebegiminlistesi.com’un kurucusu Elif Ceylaner Aydemir, kurduğu siteyi kendisi de deneyimledi.

Bebek ihtiyaç listesi sitesi bebegiministesi.com ile baby shower konsepti alanına yeni bir soluk kazandıran Elif Ceylaner Aydemir, hayata geçirdiği projeyi hamileliğinin 8. ayında kendi de uyguladı. bebegiminlistesi.com ile baby shower ve bebek ihtiyaç listesi konseptini online’a taşıyan kadın girişimci Elif Ceylaner Aydemir, partinin tüm detaylarıyla da kendisi ilgilendi.
Anne, bebegiminlistesi.com’a girerek birkaç adımda ihtiyaç listesini oluşturuyor, listeyi sosyal mecrada yakınlarıyla paylaşıyor. Böylece anneye hediye almak isteyenler de artık ‘ne alsam?’ derdinden kurtulup anneye ihtiyacı olan bir hediye alma şansını yakalıyor.
Elif Ceylaner Aydemir, yaklaşan doğumunun yanı sıra kendi gerçekleştirdiği baby shower organizasyonu ile sevdikleriyle birlikte unutulmayacak bir gün yaşadı. Pars bebek için gerçekleştirilen davette tüm detaylar düşünülmüştü. Biz de Parents ekibi olarak ‘hoş geldin Pars’ diyoruz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir