Yarışma başlıyor!

6 Mart 2015

Bulild -A- Bear Workshop ve Parents Dergisi’nin birlikte düzenledikleri Instagram yarışmasına katıl, pelüş ayıcık tasarlama şansı kazan!

İşe Instagram’da @Buildabearturkey ve @Parentsdergisi hesaplarını takip ederek başlayabilirsin. Daha sonra en sevdiğin oyuncağın ile birlikte, onu ne kadar sevdiğini gösteren bir fotoğraf çek, #canımarkadasim ve #buildabearturkey hastagleriyle Instagram hesabında paylaş. Parents Dergisi ve Build -A- Bear Workshop jürisinin seçeceği 3 kişiden biri sen ol ve Build -A- Bear Workshop’ta muhteşem bir pelüş ayıcık tasarlama deneyimi kazan!

Bu kampanya Mart – Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleşecek olup her ay jüri tarafından seçilen 3 kişi bu ödülü kazanacaktır. Şehir dışından katılacak kişilerin İstanbul’daki Build -A- Bear Workshop merkezlerine gelerek ayıcıklarını tasarlamaları gerekmektedir. Kargo ile ayıcık gönderimi yapılmayacaktır. Kazanan kişiler istedikleri bir pelüş ayıcık, bir adet kıyafet ve bir çift ayakkabı kazanacaktır. Kampanyaya katılım her ayın ilk günü başlayacak, her ayın 20’sinde sona erecektir. Kazanan kişiler Parents Dergisi’nde duyurulacaktır. Kazanan kişilerin ödüllerini duyurumun yapıldığı ay içinde almaları gerekmektedir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir