United Colors of Benetton ile renkli bir yaza hazırlanın

2 Temmuz 2019

United Colors of Benetton, her sezon olduğu gibi 2019 Yaz Koleksiyonu’nda da kullandığı canlı renk ve desenlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı modellerin kombinlenerek de kullanılabildiği United Colors of Benetton’un yeni koleksiyonu, çocukların renkli dünyasına vurgu yaparak yazı karşılıyor.

Kız çocukları için eğlenceli bir koleksiyon

Renkli, canlı ve desenli modeller, yaz aylarının olmazsa olmazı ince ve uçuşan kumaşlarla bir araya gelerek eğlenceli bir koleksiyon ortaya çıkarıyor. Plajın süslü kızları çiçekli ve fiyonklu mayolar ile denizin keyfini sürerken, akşamları ise çiçekli ve renkli elbiseler ile yaz coşkusunu yaşayacaklar.

Sahiller genç delikanlıları bekliyor

Benetton Yaz Koleksiyonu’nda erkek çocukları için ister deniz tatili isterse günlük kıyafet seçimleri için tercih edebilecekleri türde modeller tasarlandı. İkonik logodan tasarlanan birbirinden renkli plaj havluları, yumuşak kotondan üretilen t-shirtler, deniz temalı mayolar, eğlenceli flip flop’lar ile sahiller genç delikanlıları bekliyor.

Renk ve canlılık denilince akla ilk gelen markalardan olan Benetton’un Yaz Koleksiyonu’na benetton.com ve mağazalardan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir