Neopren bebek mayoları bu yaza damgasını vuruyor

11 Temmuz 2018

-Bebekform katkılarıyla-

“Mayodan daha fazlası” sloganıyla satışa çıkan Owli Swimwarm Mayoların özellikleri saymakla bitmiyor. Dalgıç kıyafetlerinde kullanılan neopren kumaştan üretilen bu mayolar, bebeklerin vücut ısılarını  suda ve su dışında korurken yüzmeye yardımcı özelliğiyle minik dalgıçların vazgeçilmezi olmaya aday.

Owli Swimwarm Üşütmeyen Bebek Mayosu özelliklerinden en çarpıcı olanları sizin için derledik:

1) %100 güneş koruması:

Mayonun vücudu kaplayan kısmı %100 UV koruması sağlıyor. Bu da daha az güneş kremi sürerek bebeğinizin cildinin daha az yabancı madde ile temas etmesi demek. Güneş kremi masrafınız düşerken güneşin tadını korkmadan çıkarmaya hazır mısınız? 🙂

2) Üşütmeyen kumaş:

Dalgıçlar denizin onlarca metre altına yaz kış demeden inebiliyorsa, sörfçüler soğuk okyanuslara bile meydan okuyabiliyorsa hepsi neoprenin yalıtım özelliği sayesinde! Neopren, suyu içeride tutarak tene vücut ısısıyla uyumlu bir su sıcaklığın temas etmesini sağlıyor. Bebeğiniz suyu neopren ile daha da çok sevecek. 🙂

3) Kaldırma kuvveti:

Her ne kadar bir can yeleği olmasa da içindeki hava kabarcıkları sayesinde neopren ile havuzda bile denizin kaldırma kuvvetini hissedebilirsiniz. Yeni yüzme öğrenmeye başlayanlar için ideal olduğu gibi batmayı zorlaştırdığı için bebeklerinizle suda oynarken sizi de rahatlatır.

4) Tehlikelere karşı koruyucu:

Deniz kestanesi, deniz anası, taş, sert yüzeyler, ..aah olamaz!

Owli Swimwarm Mayonun 3 mm kalınlığında bebeği saran neopren kumaşıyla bebeğiniz sizin mayonuzdan çok daha güvende 🙂 Yumuşak ve esnek olduğu için hareket de kısıtlamıyor, daha ne olsun.

2018 satış fiyatı 139,90 TL olan Owli Swimwarm Mayoların 6 renk seçeneği mevcuttur. www.bebekform.com sitesinden satın alabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir