Ek gıda döneminin yardımcısı: Meyve emziği

19 Kasım 2018

-Bambino’nun katkılarıyla-

Doğum gününden ilk 6 aya kadar emzirme dönemi içerisinde olan bebekler, 6 aylık dönemden itibaren anne sürü dışında enerjiye ihtiyaç duyarlar. Bununda nedeni gittikçe gelişen bebeğin enerjisinin anne sütüne ek yardımcı besinlerle karşılanabilmesidir. İşte bu dönemde işinize yaracak bir ürünü sizlere tanıtacağız: Bambino Meyve Emziği. Meyve ve sebzeleri rahatça içerisine yerleştirebileceğiniz ve ‘acaba bebeğim yemek yerken boğulur mu?’ endişesini azaltacak bu ürün hayatınızı kolaylaştıracak.

 

Katı besinler çocuğunuzu zorlamayacak

Meyve emziği sayesinde bebekleriniz emer gibi meyve ve sebzelerini kolaylıkla tüketebilecek. Hele ki besinlerle yeni yeni tanışmakta zorluk geçen miniklere karşı gizli bir ebeveyn silahı olarak kullanabilirsiniz. Emzik ağza alındıktan sonra dişlerinde geçmesiyle katı gıdalar hemencecik akışa geçecektir.

 

Kendi kendine beslenen bebek
Bebeğinizin rahatça tutabilmesi için tasarlanmış olan meyve emziği, bebeğinizin kendi kendine beslenmesine ve ‘ben yaptım’ duygusunu tatmasına yardım edecek. Böylece hem sizin için beslenme bir seansa dönüşmekten uzaklaşırken, bebeğinizin özgüven duygusu pekişecek.

Sağlıklı bebekler, mutlu anneler

Bambino, yenilikçi ve güvenilir yapısıyla ebeveynleri mutlu ve güvende hissettirirken, toplumumuzun sağlıklı nesiller yetiştirmesi hususunda payına düşen görevin bilincini ve sorumluluğunu taşıyor.

Köklü bir geçmişi olan Bambino, Gerçek Kozmetik ailesine katıldıktan sonra her ihtiyaca ve her zevke uygun bebek ürünleri sunmak için tecrübesine yeni bir anlayış ve yeni bir vizyon katarak ürün yelpazesine durmaksızın çalışmayla yenilerini ekliyor. Uluslararası standartlara bağlı kalarak GMP, ISO ve INTERTEK belgelerine sahip olan Bambino, BPA, içermeyen ürünleriyle bilinçli aile sağlıklı toplum yolunda hizmet vermeye devam ediyor.

Yeni ürünlerle her daim yanınızda

Bebeğinizi sağlıklı ve güven içinde büyütürken ona daha çok zaman ayırabilmenizi sağlayacak Bambino ailesinin yeni üyeleri olan Gaz Yapmayan Biberon, Meyve Emziği ve Parmak diş kaşıyıcı ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizi ziyaret edin!

www.bambino.com.tr

Instagram: Bambino_tr

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir