Çocuklara bahar geldi!

7 Mart 2018

-United Colors of Benetton 012 katkılarıyla-

Mart ayının gelmesiyle bahar yavaş yavaş yüzün göstermeye başlıyor. Düşen cemreler hava, su ve toprak ısınırken, kuş cıvıltıları ve ağaçların yeşermesi hepimizin içini açıyor. Baharın gelmesiyle neşelenen ruhlar kıyafetlere de yansıyor: rengarenk desenler, çiçekli kumaşlar… İçleri cıvıl cıvıl olan çocuklar da bahar coşkusunu onlara yakışır şekilde üstlerinde taşıyacaklar. Bakalım 2018 ilkbahar çocuk modasında minikleri neler bekliyor?

Hey denizci!

Yazı çağrıştıran ilkbaharla birlikte denize özlemde git gide artıyor. Mavi, kırmızı ve beyaz tonlarının temsil ettiği ‘sailor’ tarzı sevimli üstler giyilesi bir hal alıyor. Ee, havalar daha tam ısınmadı. Bu yüzden ani yağışlara karşı yağmurluk ve yağmur çizmeleri de bu zamanın vazgeçilmezlerinden.

Sade ama şık

Takvimlerimizde hafta sonunu düğünlere ayırmaya başladık. Kalın kumaşlardan, uçuş uçuş elbiselere geçilen bu zamanlarda su yeşili, beyaz, pudra ve bebek mavisi renklerinin bulunduğu elbiseler onları düğünün prensesi yapacak.

Çeşit çeşit, desen desen

Hiçbir zamanın yok olmayacak baskı modası bu baharı da şenlendirmeye devam ediyor. Bu neşeli t-shirtlerin en büyük tamamlayıcısı polo yaka gömlekler. Renkli ama sade pantolonlarla da daha dinamik bir görüntü sağlamak mümkün.

Doğasever çocuklar artık yalnız değil

Yeşilin ve mavinin tonlarının hakim olacağı bu ilkbaharda şortlar, pantolonlar ve denim ceketler takip ediyor. Doğayla uyumlu kombinlerle çocuğunuz orman içinde kaybolabilir dikkat! ?

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir