Chicco ile her zaman şık ve rahat

15 Ekim 2019

-Chicco’nun katkılarıyla-

2019 Sonbahar/Kış koleksiyonuyla Chicco, bebeğinizin doğumdan itibaren 6 yaşına kadar, hayatının her alanında ihtiyacı olacak tüm kıyafet ve ayakkabı ürünlerini hem çocukların hem de anne ve babaların beğenisine sunuyor. Chicco’ nun kendi diline ve tarzına sadık kalarak, günün modasıyla kendi sitilini birleştirerek hazırladığı; birbirinden şık ve konforlu kıyafetlerin yer aldığı yeni koleksiyonu her zaman olduğu gibi en kaliteli malzemeler, kumaşlar, aksesuarlar kullanılarak tasarlanmış ürünlerden oluşuyor.

Hem romantik hem eğlenceli

Bebek pembesi, bebek mavisi, bej renkleri modern renklerle kombinleyerek Chicco’ nun klasik İtalyan stilini yansıtan  tulum, battaniye gibi günlük kullanım ürünlerinin yanında  özel günlerde miniğinizin daha şık olacağı detayların da bulunduğu pek çok seçenek sunan koleksiyonda, evin içine orman hayatını getirmek için tasarlanan birbirinden sevimli karakterlerin de yer aldığı tulumlar canlı renkleriyle çocukları eğlendirirken, rahatlıklarıyla da oyun özgürlüğü vadediyor.

“Siyah üzücü değildir, siyah romantiktir” sloganını yansıttığı siyah ve beyaz renklerden oluşan romantik temalar ile siyahın zarifliğini romantizimle buluşturan koleksiyonda ayrıca fitilli kadife, geleneksel nakışlar ve kürk görünümünde detayların bulunduğu, ilhamını doğadan alan detaylar ile sonbaharın renkleri stil sahibi çocukların gardıroplarında yerini almayı bekliyor.

Rahatından ödün vermeden ışıltı seveler de Chicco’ya

Chicco, ışıl ışıl parlayan kırmızı&lacivert renkli, ekoseli detayların ve canlandırılmış grafiklerin bulunduğu kıyafetleri sizlerin ve miniklerin beğenisine sunuyor.

Jakarlı işlemeler, pırtlanta efektleri, eğlenceli grafiklerle buz esintilerini kıyafetlere yansıtıyor. Chicco, geleceğe yönelik tasarımların yer aldığı ürünleri, geleceğin modacılarıyla, mimarlarıyla, öğretmenleriyle, gezginleriyle buluşturuyor.

Yeni Ecodown® mont serisi

 %100 pet şişelerden geri dönüştürülmüş elyaftan üretilen yeni Yeni Ecodown® mont serisi çevreci duruşuyla ebeveynlerden de tam puan alarak, bu kış minikleri soğuktan korumak için raflarda yerini aldı. Yaklaşık on adet şişenin dönüştürülmesiyle elde edilen bir anorak mont ile siz de duruşunuzu belli edin.

Chicco ayakkabılar ile yalın ayakmış gibi özgür hissetmek mümkün!

Özel patentli  Chicco Natural Footprint tabana sahip Chicco ayakkabılar ile her bir adımın arkasında Bebek Mutluluk Laboratuvarı var. Chicco, bebeklerin ayaklarını korurken aynı zamanda ayağın doğal gelişimine uygun rahatlıkta, hafif, esnek ve ayak tabanını uyaran modelleri ile ayağın hareketlerinin özgür olmasını da sağlıyor.

2019 Sonbahar / Kış koleksiyonunda tüm yenidoğandan itibaren giydirebileceğiniz ev içi kıyafetler Oeko-Tex sertifikalı. Bu sertifikanın yer aldığı ürünler uluslararası standartlara göre test edilmiş ve onaylanmış, yüksek kalitede ürünler. Zararlı madde içermez ve üretimin tüm aşamalarında test edilir.  Ayrıca ev içi kıyafetlerin tamamında hayvan derisi, kürkü ve hayvansal ürünlerden elde edilmiş ürün kullanılmıyor.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir