Bebekler doğal olanı istiyor!

29 Mart 2019

-Mustela’nın katkılarıyla-

60 yılı aşkın süredir bebekler, gebeler ve yeni annelere yönelik cildin özel tüm ihtiyaçlarına yenilikçi dermo kozmetik ürünler geliştiren Müstela, yeni kampanyası ‘Doğal olanı istiyorum’ ile tüketicileriyle buluşuyor. Mustela, ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaçlarına odaklanan yeni kampanyasında geleneksel bebek kampanyalarından farklı olarak sözü bebeklere veriyor.

Bebeklerin doğumdan itibaren sağlıklı bir cilde sahip olmalarına yardımcı olmak için doğal birleşenlere odaklanarak, onlar için güvenli ve etkili içeriklere sahip cilt ürünleri sunan Mustela, tüm bebek ürünlerinde ortalama yüzde 95 doğal içerik kullanıyor. Marka bu kampanyası ile ürün güvenliği, temiz ve doğal bileşen, etik ve sürdürülebilir kaynak kullanımı taahhütlerinin üzerinde duruyor.

‘Doğal olanı istiyorum’ kampanyası ile doğallık taahhütlerinin altını çizen marka, bu ana kampanyanın yanında diğer önemli marka vaadlerini de yine bebeklerin ağızlarından anlatıyor.

  • ‘Cildime özel olanı istiyorum’: Mustela’nın dermatolojik uzmanlığı ile normal, kuru, çok kuru ve çok hassas cilt olmak üzere 4 farklı cilt tipine özel ürünler sunmasının altını çiziyor.
  • ‘Dünyamızı daha iyi koruyanı istiyorum’: Mustela’nın sürdürülebilir kaynak kullanımı, B Corp sertifikası ve çevre dostu ambalajlama taahhüdünü anlatıyor.
  • ‘Anne ve babamı rahat hissettireni istiyorum’: Mustela’nın hamilelik başlangıcından itibaren ebeveynlere sunduğu destekleri detaylandırıyor.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi marka web sitesinden inceleyebilirsiniz. www.mustela.com.tr

 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir