Vakitsiz annelere 5 dakikalık saç modelleri

21 Aralık 2017

Birçok kadın doğumdan önce kendine gösterdiği özen ve bakımı doğumdan sonra yapamıyor. Bunun nedenleri ise çoğu zaman hormonal değişiklikler, uykusuzlukla mücadele ve tabi ki de eve yeni gelen tatlı bıcırıkla geçen zamanı fark etmeniz olabiliyor. İşte karşınızda kolay saç modelleri

Dağınık topuz

Eğer kötü bir gece geçirdiyseniz ve saçlarınıza şekil vermekte zorlanıyorsanız dağınık topuz tam da size göre! Saçlarınıza şekil vermek için uğraşacağınız saatler yerine iki dakikada enfes duran bir saça ne dersiniz? Ellerinizle at kuyruğu yaptığınız saçlarınızı yuvarlayarak saçınızın etrafına sarın ve tokayla tutturun. Dağınık görüntüsü vermek için ise elinizle topuzu gevşetin. Ta-da işte çok güzel oldu!

Saç bantları

Sıradan bir topuz ya da at kuyruğu modelini takacağınız saç bandıyla daha hoş bir hale getirebilirsiniz. Duş almaya vakit bulamadığınız ve çat kapı gelen misafirler içinde birebir. Eğer kız çocuğunuz varsa ona da aynı saç bandını takarak tatlı bir anne-kız kombini yapabilirsiniz.

Burgulu topuz

Şahane saçlar için her zaman kuaföre gitmenize gerek yok. Hele ki birde yeni doğum yapmış bir anneyseniz zaten vaktiniz yoktur. Yapması kolay ve basit olan bu saç modelinde ilk önce saçınızın önünden bir tutam alıp döndürmeye başlayın ver arkaya doğru gittikçe yeni tutamlar ekleyin. Sonra yaptığınız topuza ya da at kuyruğuna iliştirin. Sizce de çok şık durması mı?

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir