Tatilde sizi kurtaracak öneriler

17 Mayıs 2018

-United Colors Of Benetton katkılarıyla-

Güneş yüzünü gösterirken bize, sıcaklığıyla bizi kavurmayı da asla unutmuyor. Ege’nin güney kesimlerinde ve Akdeniz sahillerinde deniz sezonu açıldı bile! O zaman, dolaplardan indirilsin bavullar ve başlansın tatil hazırlığına. Tabii böyle tatlı tatlı anlatırken tatile hazırlanmak bazen kabusa dönebiliyor. Tatile giderken hangi kurtarıcı ürünleri almalıyım, hangi parçalar tatilde benim kurtarıcım olabilir derken işler çorbaya dönüyor. Parents olarak size bu zahmetten kurtarmak için tatile giderken neleri yanıma almalıyım sorunuza cevap veriyoruz.

Yolculuk başlamadan

Bavul

İçinizden minik bir gülümsemeyle başlığı okuduğunuzun farkındayım. Elbette giderken bavul alacağız ama nasıl olmalı? Bavullar evlerin görünmez demirbaşlarından; taşınmalarda, tatillerde hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan yardımcılarımız. Bavul alırken de en çok dikkat edilen şeylerden biri ise dayanıklılığı. Bir bavul kişiyi ne kadar sene götürebilirse o kadar iyidir diye bir kanı var. Duruma bu şekilde bakanlar için bizim ise bir önerimiz var. United Colors Of Benetton’un seyahat koleksiyonunda yer alan renkli ve farklı kalıplardaki valizlerini oldukça seveceksiniz. Çek çekli kullanmaya alışkın olanlara göre sağlam kasasıyla uçaklardaki bavul kazalarına karşı birebir.

Elde taşımayı tercih edenlerden iseniz sizi farklı cep renkleriyle tarzınızı ortaya koyabileceğiniz seyahat çantası seçenekleri mevcut.

Bavul içi düzenleyicileri

Kıyafetler, ayakkabılar, mayolar, bikiniler, havlular, kişisel bakım vs. vs. derken bavula koyacaklar başını alıp gidiyor. Otel odanıza gittiğinizde bavuldakileri ayıklamak için saatlerinizi vermek yerine hemen denize atlamak istiyorsanız United Colors Of Benetton’ın seyahat yaza özel hazırladığı valiz içi düzenleyicilerini ve kişisel bakım çantalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yolculuk esnasında/tatilde

Müzik keyfi için

Tatil yolculuğunu tatlı kılan unsurlardan biri de yolculuk esnasında dinlenilen müziklerdir. Bu konforu United Colors Of Benetton farkıyla yaşamaya ne dersiniz? Mavi ve tonları, yeşil, turuncu ve kırmızı kulaklıklar, suya dayanıklı bluetooth hoparlörlerle yolculuk sırasındaki ve sahil kenarındaki tüm konforunuz hazır.

Islak mayolar için

Her ne kadar gün içinde sıcaktan bunalıp sayısız kez denize ya da havuza girsek de en kıymetlisi günün sonunda gün batımına yakın girilen an olur genellikle ama o zaman yavaş yavaş kaybolan güneşin etkisiyle maalesef mayoları kurutmak zorlaşıyor. United Colors Of Benetton sizi düşünerek bunun için hem taşıması kolay, hem de kurutması kolay hafif kumaştan elde edilmiş sırt çantaları sizlere sunuyor.

Tatilden dönerken

Bu kirli çamaşırları da nereye koysak?

Evet, huzurlu bir tatilin sonuna daha geldik. Şimdi valizi toplama zamanı. Güzel tatilden geriye kalan kirlileri ayırmak için valize uygun rengarenk çantalar biçilmiş kaftan.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir