Parents Dergisi, anneleri bu kez Kozzy AVM’de bir araya getirdi

2 Temmuz 2019

Parents Dergisi, İstanbul’da anneler ile buluşmaya devam ediyor. Parents Anne Buluşmaları 19’uncu durağında Kozzy AVM’de gerçekleşti.

Parents Anne Buluşmaları’nın 19’uncusu 15 Haziran 2019 tarihinde Kozzy AVM’de gerçekleşti. Her ay İstanbul’un farklı bir semtinde uzmanlarla anneleri buluşturmayı ve bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine merak edilen soruları yanıtlamayı amaçlayan projede, blogger anneler moderatör olarak annelerin sorularını uzmanlara yöneltti.

Aptamil bağışıklık ve bebek beslenmesine dikkat çekti

Etkinliğin ilk oturumu, anne sütünün bağışıklık ve bebek beslenmesi üzerindeki önemli rolünü vurgulayan Aptamil sponsorluğunda gerçekleşti. Blogger Buket Özyer (@buketozyer) ve Beslenme ve Diyet Uzmanı Işıl Doğangün’ün buluştuğu sohbette, Dr. Doğangün bebeklerin beslenme düzenini, beslenme ve bağışıklık ilişkisini, bağışıklığı desteklemenin yollarını anlattı.

Bambino biberon seçerken dikkat edilmesi gerekenleri anlattı

Sağlıklı bebekler ve mutlu anneler için “Her yeni doğan bebek yeni bir dünya” düşüncesini benimseyen ve 50. yılını geride bırakan Bambino, etkinliğin ikinci oturumuna sponsor oldu. Blogger Melek İçmeli’nin (@melekicmeli) biberon seçerken dikkat edilmesi gerekenler hakkındaki sorularını Uzman Dr. Hande Namal Türkyılmaz yanıtladı.

 Anneler, 0-3 yaşın önemini KindyROO’dan dinledi

0-6 yaş arası çocukların fiziksel, nörolojik, bilişsel, sosyal ve duygusal becerilerini geliştiren ve çocukların ebeveyn ile birlikte eğlenerek öğrenmesini destekleyen gelişim programı olan KindyROO’nun sponsorluğundaki üçüncü oturum, Blogger Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt) ve KindyROO Marka Direktörü Zeynep Güney İbrişim’in katılımıyla gerçekleşti.

Alerji ile Yaşam Derneği modern çağın salgını alerjiye dikkat çekti

Etkinliğin son oturumuna başta çocuklar olmak üzere tüm alerji hastalarının hayat kalitesini artıracak proje ve faaliyetler geliştirmeyi amaçlayan Alerji ile Yaşam Derneği sponsor oldu. Blogger Ece Kumkale’nin (@hassasanne) alerji belirtileri, çocuklarda en sık görülen alerjik hastalıklar, besin alerjisinin teşhisi başlıklarındaki sorularını Alerji ile Yaşam Derneği Başkanı Özlem Ceylan yanıtladı. Ceylan, alerjik çocuk sahibi ailelere önerilerde bulundu.

İkramlar, çekilişler ve hediyeler

Kozzy AVM’nin ev sahipliğinde gün boyu etkinlik alanındaki stantlarında ürünleri ve hizmetleri hakkında ziyaretçi anneleri bilgilendiren ve deneyimleten sponsor markalar, programın sonunda yaptıkları çekilişlerle annelere onlarca hediye dağıttı.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir