Karantinadan Bildiriyorum – Kendimize nasıl yeteriz?

6 Mayıs 2020

Yazar: Ece Kumkale

Bu Karantina günlerinin hiç mi güzel tarafı yok? Tabii ki var. Bence bu Korona bize çok önemli dersler de verdi. Mesela ben çocuklarımla daha da yakınlaştığımı hissediyorum. 24 saat birlikteyiz. Evin işlerini de hep beraber yapıyoruz. Temizlik, bulaşık çamaşır, ortalığı toplama, yemek hepsinde bana destek oluyorlar. Büyüdüklerini ve artık bir ekip olduğumuzu hissediyorum. Tabii arada kapışıyoruz da ama onun da barışması çok güzel?

Çoğu işin evden yapılabildiği anlaşıldı. Ben Gezgin Anneler Kulübü ve Anne Buluşmalarını online yaptım. Toplantılarımı da görüntülü görüşmeyle hallediyorum. Eşim her gün git gel 1,5 saat yolda harcıyordu şimdi Üniversitedeki derslerini online veriyor. Çoğu çalışan böyle. Demek ki her gün yollara dökülmeden de bazı işler yürürmüş. Tabii her iş için geçerli değil bu.

Bize çok basit gelen bir Cafe’de arkadaşlarla buluşmanın, sahilde yürüyüş yapmanın veya bir büyüğümüzün elini öpebilmenin yani özgürlüğümüzün değerini anladık.

Biraz hayatı yavaşlattık, özümüze döndük, ailemizle zaman geçirmenin tadına vardık.

Keşke tabii hiç olmasaydı bu pis virüs,ölümler, hastalıklar ve zorluklar.

Ben son 1,5 ayda 3 kere makyaj yaptım o da canlı yayınlar için. Saçlarımı boyamadım. Cildimin dinlendiğini hissediyorum.

Evde kalırken evin tadını çıkardığım zamanlardan biri de FOREO UFO ile akıllı maske yaparken evi SPA’ya çevirdiğim anlar.

Ben 1,5 yıldır FOREO LUNA serisi ile cilt temizliğimi yapıyorum ve kalitesinden inanılmaz memnunum. Hatta 44 yaşında olmama rağmen botoks yaptırmadan genç göründüğümü söylüyorlar. Bu deneyimimi geliştirerek FOREO UFO’yu da rutinlerime ekledim. Evde tam bir spa deneyimi yaşıyorum.

Saatlerce süren cilt bakımları yerine FOREO UFO saniyeler içinde cildin ihtiyacı olan tüm titreşimi, kan dolaşımını ve maskenin türüne uygun bakımı cildinize verebiliyor.

FOREO UFO bir akıllı maske terapisi.  Maskenizin barkodunu uygulamadan tarattıktan sonra, sadece o maskeye özel terapiyi uygulamaya hazırsınız. Seçtiğiniz maskeyi UFO’nuza takıyor ve FOREO For You mobil uygulamasından uyguladığınız maskeyi seçip SPA’daki gibi Hiper İnfüzyon teknolojisinin tadını çıkarıyorsunuz.

UFO’nun Hiper-İnfüzyon Teknolojisi her bir maske terapisinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için cildinizin sıcağa ve soğuğa verdiği doğal tepkilerin yanı sıra T-Sonic™️titreşimlerini kullanır.

Uyguladığınız maskenin türüne göre T-Sonic titreşimlerle birlikte cildi ısıtır,soğutur.

UFO Termoterapi modunda yavaş yavaş ısınırken, aktif maske bileşenlerini cilde aşılar ve daha kısa zamanda daha etkili olmalarını sağlar.

Kriyoterapi modu ise cilde soğukluk vererek gözeneklerin görünümünü azaltmak ve şişlikleri azaltmak için zahmetsiz bir yoldur. FOREO UFO cildinizi anında yenilemek ve canlandırmak için sadece “Terapiye Başla” butonuna dokunmanız yeterlidir.Üstelik tüm bu anlattıklarımı saniyeler içinde yapar.

Ayrıca yaydığı RGB led ışıklarla cildinize yardımcı olur.

Kırmızı led ışık kolajen oluşumunu desteklerken sizin daha genç bir görünüm kazanmanızı sağlar.

Yeşil led ışık cilt tonunuzu eşitleyerek, ton eşitsizliklerini gidermede yardımcı olur.

Mavi led ışık kan akışını tetikler ve cilde canlı bir görünüm kazandırır.

Benim seçtiğim maskeler:

Make My Day; Sadece 90 saniyede cildi güne hazırlamanın anahtarı; kırmızı alg ile kirlilik koruması sağlarken, hiyalüronik asit ile cildin nem ihtiyacını karşılıyor.

Call It A Night; Ginsengin aydınlatıcı ve canlandırıcı etkisini, zeytinyağının besleyici bakımıyla birleştiren gece maskesi. Bu besleyici his sizinle bir sonraki günde de eşlik ediyor.

Youth Junkie: Cilt yenileyici kolajen aşılı maske. Daha genç bir görünüm için ideal maskeniz olacak. İçeriğinde kolajene ek, E vitamini, 3’lü yağ kompleksi de bulunuyor. Bu özel yağlar; jojoba, shea ve zeytinyağı şeklinde.

UFO akıllı maskeler bir kutuda 7 tekli paket içeriyor. Aslında piyasadaki pek çok tekli kağıt maskeden daha uyguna geliyor paket üzerinden hesapladığınızda. Siz de UFO akıllı maske cihazı ve maskeleriyle bu kaliteyi satın almış oluyorsunuz. Cildime yaptığım yatırımların en keyiflisi FOREO UFO.

İncelemeniz için aşağıya linkini bırakıyorum: https://foreo.se/jhvl

Evde kaldığınız ve kendinize baktığınız günler dilerim.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir