Anne adayları için hediye önerileri

4 Aralık 2017

Dört bir yanını doğum heyecanı sarmış olan anne adayına hediye almak istiyor ama bir türlü karar veremiyor musunuz? Hem işlevsel hem de seveceği bir hediye almak için size vereceğimiz tavsiyelerle bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Hastane çıkışı kıyafetleri

Doğuma az kala hazırlanan hastane çantası için mükemmel bir hediye. Zaten çantaya ne koyacağı hakkında kafası karışık ve telaşlı olan arkadaşınıza bebeği için ilk kıyafet seti alarak büyük bir yardımda bulunabilirsiniz. Bu setlerin içinde zıbın, badi, eldiven, bere, önlük, mendil ve battaniye gibi bebeğin çoğu ihtiyacını karşılayan giysiler yer alıyor.

LC Waikiki

Sabahlık

Soğuk kış günlerinde ağrıları ve sancıları olacağı şu zamanlarda sıcacık ve mutlu hissetmesi için ona yumuşak sabahlıklardan alabilirsiniz. Üzerinde sevimli hayvan figürleri olanlar bu aralar favori sabahlıklardan.

LC Waikiki

Emzirme önlüğü

Bir bebek için anne sütünün değeri paha biçilemez. Doğumdan itibaren bebeğini anne sütüyle besleyen anneler için emzirme önlüğü en gerekli malzemelerden. Böylece bebeğiyle dışarda vakit geçirirken nasıl emzireceği hakkında soru işareti kalmayacak.

Bebefox

Bebek odası için aksesuarlar

Son günlerin yaklaşmasıyla bebek odası tamamlanıyor. Odaya dekoratif birkaç eşya alarak hem sizden bir hatıra bırakmış hem de heyecana ortak olmuş olursunuz. Bebek odaları için son trendlerden biri ise duvar  stickerları.

A Little Lovely Company

Bez Pasta

Doğumdan sonra en gerekli ihtiyaçlardan biri de bebek bezi. Tuvalet eğitimi tamamlanana kadar beze ihtiyaç duyan miniklere bez pasta hediyesi ilaç gibi gelecek.

Bebek Bakım Çantası

Gezilerde ya da dışarıda bebeğin her türlü ihtiyacını cevaplamak zorunda kalan annelerin ilk yardım çantası olan bebek bakım çantası hediye için iyi bir seçenek olabilir. Anne adayları şık tasarımları bulunan çantaları günlük yaşamda bile kullanmak isteyebilirler.

Childhome bebek bakım sırt çantası – www.keyifbebesi.com.tr

Hediye Sepeti

Bir hediye almak yerine küçük küçük hediyeler alarak bir set yapmanızda mümkün. Bebek bezinden, bebek kremlerine kadar skalanız oldukça geniş.

Annelerin vazgeçemediği marka Mustela yılbaşına kadar yapılan alışverişlerin yanında oyuncak ayı hediye ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın deriz…

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir